Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych Qlaira a przesunięcie okresu

Witam! Stosuje tabletki Qlaira. Wyjeżdżam na wakacje i chciałabym zatrzymać przez miesiąc okres. Które tabletki powinnam pominąć i od której zacząć nowe opakowanie abym nie dostała okresu.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby nie wystąpiło krwawienie ( z dużym prawdopodobieństwem) należy odstawić oprócz ostatnich dwóch tabletek placebo także dwie ciemnoczerwone tabletki. Potem od razu nowe opakowanie.