Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych Vibin

Pytam, bo już się pogubiłam. Biorę tabletki Vibin mini drugi miesiąc i dzis kończę drugie opakowanie na 20tabletce, bo przez wymiotowanie 2 tyg temu musiałam wziąć dwie jednego dnia, a nie mam zapasowego opakowania jeszcze. I teraz jak już dzis wzielam tabeletke placebo, to z racji tego że tabletki czynne brałam tylko 20 dni, to placebo również muszę skrócić o jeden dzień i o 1 dzień wcześniej zacząć kolejne opakowanie?

Witam. Dokładnie tak jak Pani pisze proszę skrócić przyjmowania tabletek placebo o jeden dzień i odpowiednio wcześniej rozpocząć kolejne opakowanie.