Przyjmowanie tabletek Cyclo Provera a stosowanie plastrów Systen Sequi

System sequi Mam 47 lat od roku stosuję plastry system sequi .Wszystkie objawy związane z menopauza minęły ,ale krwawienia mam nieregularne. Przez rok miałam 4 normalne cykle a reszta cykli to 14-18 dniowe. Lekarz przepisał mi Cyclo Provere. Mam pytanie jak zacząć brać tabletki.Czy faktycznie musze zużyć opakowanie Systemu ,zrobić przerwę 7 dniową i zażyć 1 tabletkę Cyclo?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Prawidłowe postępowanie powinno wyglądać dokładnie tak jak Pani napisała.