Przyjmowanie tabletek Meridia na odchudzanie a morfologia przy boreliozie

czesc mam problem, z nadwaga. ucieklam sie do niebezpiecznych srodkow. zamowilam tabletki Meridia gdyz byly na odchudzanie. bralam je przez jakis czas, ale czulam sie po nich zle i odlozylam je pare tyg temu. zaglebiajac sie w to bardziej, doczytalam, ze sa w nich znaczne ilosci amfetaminy. jako, ze mam borelioze i bede miala z tym zwiazane badania czy jest prawdopodobienstwo na wykrycie tych narkotykow w moim organizmie? boje sie, prosze o pomoc. dziekuje. pozdrawiam. Aniela

Witam. Meridia została wycofana z obrotu już jakiś czas temu ze względu na jej działania niepożądane. Nie zawierała ona jednak amfetaminy. Obawiam się że nabyła Pani product podrobiony który nie wiemy co tak na prawdę zawiera. Zalecam nie przyjmowanie już tego preparatu. Przy oznaczaniu antygenów Borelli nie ocenia się obecności narkotyków