Przyjmowanie tabletek Neurovit podczas karmienia piersią

Witam. Jak to jest z przyjmowaniem tabletek Neurovit podczas karmienia piersia? Bo czytam ukotke, a tam jest, ze nie mozna przyjmowac. W witaminach dla kobiet w ciazy/karmiacych piersia, np Femibion, tez sa witaminy z grupy B. Wiec jak to z tym jest? Moge przyjmowac Neurowit jak karmie czy lepiej nie?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie nie może Pani przyjmować ponieważ najprawdopodobniej są zbyt wysokie dawki witamin. Jeżeli Pani bardzo chce to proszę znaleźć witaminy przeznaczone dla kobiet karmiących piersią. A najlepiej byłoby udać się do lekarza rodzinnego aby stwierdzić czy jest konieczność przyjmowania suplementów.