Przyjmowanie witaminy E na uregulowanie okresu

Czy żeby uregulować sobie okres moge brać witamine E >?z odstępami czasu czy to jest dla mnie zagrożenie>? Czy najlepsze by były tabletki do uregulowania bo lekarz ginekolog mi zalecił tą witamine E brać.

Witam! Sposoby na regulację okresu zależą od tego, co dokładnie było przyczyną rozregulowania cyklu miesięcznego. Najlepszym sposobem rzeczywiście pozostają tabletki hormonalne. Witamina E może pełnić tu jedynie funkcję wspomagającą.