Przyjmowanie Xanax a wypadanie włosów

Dzień dobry.Mam takie pytanie,stwierdzono u mnie nerwicę lękową,kardiolog zapisał mi Xanax brałam go ok.2-3 miesięcy to było rok temu dermatolog przeżucił mnie na Traxene wybralam go i na tym zakończyłam leczenie.Jakiś czas temu kołatanie serca znowu wróciło i moje nerwy oraz płytki oddech więc biorę sobie z powrotem Xanax który jeszcze został łykam 3-tydzień jedną tabletkę 0,25 na noc lecz zauważyłam ,że włosy wypadają znowu mocniej powinnam odstawić lek? Czy jest dla mnie nie odpowiedni?

Dzień dobry,
Zachęcam Panią do leczenia również na psychoterapii. Jest to metoda, która w dłuższej perspektywie zapobiega nawrotom, jaki ma u Pani miejsce obecnie. Leki powodują ustąpienie objawów, które Pani ma, jednak nie zapobiegają temu, że po odstawieniu ich dolegliwości nie wracają, a dają też skutki uboczne. Warto z tego powodu podjąć się oddziaływań na psychikę poprzez rozmowę.
Agnieszka Lipińska