Przykładowy jadłospis a porady odchudzające

Witam. Mam pytanie co do mojego odzywiania się. Czy jedząc: Śniadanie: 250 ml jogurtu naturalnego/mleka, do tego 1 banan, (czasami pare malin), około 1,5 łyżki płatków owsianych oraz troche otrebów pszennych - wszystko zmiksowane. Po tym jem jakiś owoc, głównie brzoskwinia/nektarynka. Na obiad to co mama zrobi (akurat w obiedzie nie robię sobie nie wiadomo czego), jem max. 2 ziemniaki. Na kolację to samo co na śniadanie licząc także owoc. Będę chudła?schudłam 12kg i stop. 156cm wzrostu, 50/51kg

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
Same owoce i bez warzyw itp?
Ciężko tutaj cokolwiek doradzić, bez dokładnych informacji o Pani.
Nie można tak jednoznacznie odpowiedziec czy bedzie Pani chudła czy nie. Zapraszam do konsultacji:)
ulewicznatalia@gmail.com
pozdrawiam

Witam serdecznie!
Zapotrzebowanie energetyczne zależy m.in. od płci, wieku, wzrostu, masy ciała, aktywności fizycznej i stanu zdrowia. Bez tych danych ciężko ustalić prawidłową kaloryczność diety. Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska