Przykre słowa od męża i pogorszenie relacji

Czuje się okropnie jestem inna.Zawsze byłam najważniejsza dla męża. Nie radze sobie z tym jak mnie traktuje dla niego to niby w żarty. Ostatnio uslyszalam że jestem brzytka,że albo ja albo dzieci ukramdlismy mu 100 zl.Że przynosze mu wstyd,nic nie robię i dużo innych i przykrych słów. Czuję się nie potrzebna,nie kochana,nie widzialna.Mówi ze kocha że nie ma innej a ja nie czuje juz się bezpieczna.Jest całym moim światem nie umiem żyć bez niego.Boje się ze go stracie i zaraz miliony myśli.

http://www.gabinetzmian.pl

Witam Panią. W Pani opisie najbardziej zwraca mi uwagę duża Pani koncentracja na mężu. Czytając to co Pani napisała obawiam się, że może Pani doświadczać przemocy psychicznej (emocjonalnej) ze strony męża. Jeśli tak jest to potrzebuje Pani pomyśleć o swoim poczuciu bezpieczeństwa. Niestety przemoc jest zjawiskiem narastającym. Napisała Pani, że dla męża to są żarty a mnie zwracają uwagę Pani uczucia, które nie pozostawiają wątpliwości, że Pani cierpi. Bardzo proszę zrobić rozpoznanie w swojej okolicy za instytucją udzielającą wsparcia osobom doświadczającym przemocy w rodzinie. W kontakcie bezpośrednim będzie mogła się Pani przekonać czy moje podejrzenia mogą być prawdziwe. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Przede wszystkim dla siebie samej powinna Pani być najważniejsza, a nie dla męża. Zwłaszcza, że nie traktuje Pani dobrze. Sugerowałabym porozmawiać z mężem i opowiedzieć mu o swoich odczuciach jakie Pani w sobie ma. Poza tym dobrze zrobiłaby Pani terapia psychologiczna, aby uświadomić sobie źródło problemu.

Wszystkiego dobrego!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl