Przykurcz ręki spowodowany 20-letnią blizną pooparzeniową

Witam, posiadam przykurcz lewej ręki spowodowany starą 20 letnią blizną po oparzeniową. Do jakiego lekarza mógłbym wybrać się w celu konsultacji? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Ocenę blizny i jej ewentualną korektę może wykonać zarówno chirurg ogólny, jak i chirurg plastyk i chirurg ręki. Wybór należy do Pana. Nie każdy lekarz się tego podejmie. Nie zawsze też jest możliwość uzyskania poprawy. Warto się skonsultować.

Dr n. med. Igor Madej

Szanowny Panie - proponuję chirurga plastycznego.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg