Przykurcz w dłoni i bóle rąk po urazie nadgarstka

Witam!W zeszły piątek w dosyć dziwny sposób zostałam kopnięta w dłoń i nadgarstek na schodach w szkole. Po 3 dniach bólu zgłosiłam się do lekarza, prześwietlenie nic nie wykazało, lekarz mnie praktycznie wyśmiał bo oprócz bólu z nadgarstka promieniującego do łokcia i końców palców nie było nawet obrzęku. Dziś po 7 dniach ręka nadal boli i pojawiła się sztywność w dłoń i przykurczają mi się palce w szczególność serdeczny i środkowy. Często tak jakby same "zbijały się" do siebie. Co to znaczy?

Witam. Być może rozwija się stan zapalny ścięgien, może uszkodzenie nerwu pośrodkowego? Trzeba zmienić chirurga (może na ortopedę), najpewniej unieruchomić + leki przeciwzapalne, może emg i dalsza diagnostyka neurologiczna?