Przykurcze w biodrach i kolanach, osteoporoza

Jestem w tej chwili osobą leżącą. Mam przykurcze w biodrach i kolanach,osteoporozę. Ostatnio zaraziłam się jakimś wirusem, był bardzo silny kaszel. Od tego czasu mam silne bóle bioder takie ściskanie i silne skurcze w pachwinie ipod kolanami. Zaczęło się od jednej nogi i jest gorzej,biorę ketanol forte nie pomaga. Co to może być i jak to leczyć?

Witam serdecznie,

Proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego lub ortopedy na konsultację, celem ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.