Przymusowe leczenie dla męża alkoholika

WITAM MAM PYTANIE MAZ JEST ALKOHOLIKIEM NIE CHCE PODDAC SIE TERAPI LECZENIA CHCE MU POMÓC DLUZEJ TEGO PIJANSTWA JUZ NIE ZNIOSE.GDZIE MAM SIE UDAC I CZY MOGE GO SKIEROWAC NA PRZYMUSOWE LECZENIE JAK TO MAM ZROBIC

Witam, terapia jest dobrowolna, ale jest możliwość, na określonych warunkach, skierować osobą uzależnioną na leczenie na podstawie zobowiązania do leczenia. Przesyłam link do strony, gdzie znajdzie Pani więcej informacji oraz listę ośrodków gdzie uzyska Pani pomoc. Może również Pani skorzysta z pomocy i wsparcia dla siebie:
http://uzaleznienie.com.pl/alkoholizm/gdzie-szukac-pomocy/uzaleznienie/639-alkoholik-nie-chce-sie-leczyc-co-moze-rodzina.html
Pozdrawiam