Przypadkowe połknięcie fragmentu ołówka a delikatne mrowienie pod żebrem

Dzień dobry. Ostatnio moja córka połknęła przez przypadek fragment ołówka ( w przybliżeniu 4 cm). Czy może jej się coś stać? Skarżyła się także na delikatne ,,mrowienie'' pod prawym żebrem. Czy może to mieć z tym coś wspólnego? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, pomimo wszystko zalecałbym udanie sie do lekarza rodzinnego badz pediatry celem końtroli. Pozdrawiam