Przypadłość polegająca na ciągłej potrzebie brania wdechu

od kilku lat męczy mnie przypadłość polegająca na ciągłej potrzebie brania wdechu i wymuszania ziewania. Nic mnie nie boli , nie mam kaszlu itp, a ciagle odnosze wrażenie , że mam w płucach mało powietrza,dopiero po którymś wdechu "oddycham z ulgą", myśle ciagle o tym kiedy bede musiała wziąć wdech, boje sie śmierci, pójscia spać, pomału obawiam się wyjazdów i myśle ciągle o tym, co stanie sie za moment -co to może być? Trwa całymi tygodniami- wykańcza

Lek. Tomasz Budlewski

Myślę że ma to podłoże psychogenne. Proszę udać się do lekarza celem badania i wykluczenia przyczyn oddechowych.