Przyrośnięte wędzidełko pod językiem

Witam mam pytanie odnośnie wiazadełka przy języku, jest przyrosniete bardziej niż powinno a co za tym idzie nie mogę wysunąć języka tak bardzo jak większość ludzi oraz jest mniej skuteczny podczas seksu. Czy mogę wykonać zabieg i do kogo powinienem sie udać ??

Wędzidełko języka podcina się laserem. Jest to nowoczesny sposób gwarantujący skuteczność zabiegu i ego bezbolesność. Zabieg jest całkowicie bezkrwawy.