Przyrost beta HCG a podejrzenie ciąży pozamacicznej

witam, Jestem w ciąży, moje pytanie dotyczy słabego wzrostu beta hcg Ostatnią miesiączkę miałam 05-10-2014, Do zapłodnienia doszło po 21-10-2014. 08-11-2014 Beta Hcg wynosiła 457, 10-11-2014 hcg było 653, a 18-10-2014 wyszło 1401, wczoraj na USG nic nie było widać, ale tydzień temu byłam w szpitalu z podejrzeniem ciąży pozamacicznej, lekarz ją wykluczył i mówił że widzi mały zarodek na górze macicy? Co mi jest? Czy już nie ma szansy na dobry rozwój ciąży?

Witam. Jeśli lekarz uwidocznił zarodek w jamie macicy raczej nie ma Pani powodów do niepokoju. Proszę prowadzić oszczędzający tryb życia i pozostawać pod systematyczną kontrolą ginekologa.