Przyrost betaHCG a ciąża mnoga
Witam. Moje betaHCG 14.01.16 r. wynosiło 998,6 mlU. 18.01.16 r. już 5546 mlU. Moje pytania brzmią: czy ciąża rozwija się prawidłowo? Czy taki przyrost oznacza ciążę mnogą? USG pokazuje 7 mm pęcherzyk (wg dr 5t1d). Czy wszystko jest dobrze? Pozdrawiam

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Możliwy jest fizjologiczny przyrost beta hCG jak powyższy w pojedynczej ciąży fizjologicznej. Nie widzę na podstawie Pani opisu powodu do niepokoju.