Przyrost bHCG a rozwój ciąży

Witam, proszę odpowiedzieć na moje pytanie co dwa dni beta rosla następująco 14,7 ,, 349.6 ,, 1568,5 ,, i dzisiaj niestety odebralam wynik tylko 2147,6 czy to oznacza ze zaczyna sie cos dziac nie tak, bardzo proszę o odpowiedz.

Witam serdecznie. Nie, nie oznacza to niczego groźnego. Prawidłowy przyrost beta hCG to 50-100% co dwa dni.