Przyrost piersi u 9-letniej dziewczynki

Mam 9.5 lat corke spostrzeglam ze zaczely jej rosnac piersi troche przytyla jest srednia jesli chodzi o wzrost jak na swoj wiek , obawiam sie jednak cZy to nie zbyt wczesnie jak na dojrzewanie Prosze o opinnie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prawdopodobnie to steatomastia wynikające z przyboru tkanki tłuszczowej i raczej na pewno nie ma sie czym przejmować. Zalecam wizyte w razie watpliwosci u pediatry. Pozdrawiam