Przyrost poziomu beta HCG w ciąży

Witam, chciałabym się upewnić, czy nie mam powodów do obaw. 18 września miałam ostatnią miesiączkę, do dnia 29.10 nie wystąpiła następna więc zrobiłam test z moczu wyszedł pozytywny. Również 29.10 zrobiłam Beta HCG wynik 351,8. Powtórzyłam 4.11 Beta HCG i wynik 608,6. Czy ten przyrost jest prawidłowy,czy za niski?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to prawidłowy przyrost.