Przyspieszanie pulsu po posiłkach w ciąży

Jestem w 19 tygodniu ciąży, po posiłkach przyspiesza mi puls,serce zaczyna szybko bić i boli głowa czy to normalne?czasami jest to bardzo męczące.

Witam,
w czasie ciąży po posiłku może też Pani obserwować zwiększoną ruchliwośc płodu - to normalne.
Opisywane objawy są również naturalne, aczkolwiek pytanie jak wysoki jest puls ?
Może warto skonsultować się z lekarzem ginekologiem na najbliższej czekającej Panią wizycie.
Czy mierzy sobie Pani ciśnienie tętnicze?

pozdrawiam