Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 8 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przyspieszone bicie serca, zawroty głowy po leczeniu grypy

Witam. Choruje od 8 grudnia zaczęło się od grypy. Dostalem antybiotyk auglavin, później azirtin i nadal nie przechodzilo, dostałem następny Moloxin po którym wystąpiły skutki uboczne, przyspieszone bicie serca zawroty głowy itp. lek odstawilem. Miałem przepisany również Acescis na kaszel po którym również miałem przyspieszone bicie serca ale wybralem do konca. Budze sie w nocy i czuje jak mi serce bije 80-90uderzn/min. w ciągu dnia chodze zaspany i również mam przyspieszone bicie serca.Co robić?
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Czym jest kardiowerter-defibrylator?

Pacjenci, u których występują groźne dla życia arytmie (tachyarytmie), mogą zostać poddani zabiegowi wszczepienia kardiowertera-defibrylatora. O tym, co to jest i czym różni się od stymulatora serca, opowiada prof. Andrzej Biederman.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety