Przyspieszony puls a stosowanie leków

Witam serdecznie.Praktycznie od dziecka miałam przyspieszony puls,jestem pod stałą opieka kardiologiczną.Od 10 lat biorę leki, które przepisywali mi lekarze,były to różne dawki i leki.Moje tętno spoczynkowe jest od 100 do 120, ciśnienie od 80/50 do 110/80.Leki nie działają na mnie dobrze.Duże dawki serce spowalniały, ale ciśnienie za bardzo spadało,zaś małe dawki nic nie pomagały, a więc jaki sens je brać.Czuję się jakbym ciągle biegała jestem tym bardzo zmęczona.Czy są leki które mi pomogą ?

Warto sprawdzić czy są zaburzenia układu autonomicznego. Albo tilt test albo domów puls na leżąco i po pionizacji (3 min. 6 min i 9 min). Jeśli puls wzrośnie o około 30 to problem z autonomicznym