Przyśrodkowo guzek o mieszanej echogeniczności, otoczony hipoechogeniczną otoczką, z unaczynieniem brzeżno-centralnym

Dzień dobry,proszę o interpretację wyników tarczycy: TSH-1,078,FT3-3,53,FT4-1,41,TPO-<5,TG<10,cholesterol-218,puls-109,przyspieszone bicie serca. W opisie usg tarczyca dwupłatowa, położona prawidłowo. Płat prawy objętość 3,57 ml,normoechogeniczny, bez zmian ogniskowych. Płat lewy objętość 3,21 ml,normoechogeniczny, przyśrodkowo guzek o mieszanej echogenicznosci, otoczony hipoechogeniczną otoczką, z unaczynieniem brzeżno-centralnym, o wym.6,9mmx4,7mm. Cieśń o śr.1,7 mm.Ciągle jestem senna.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagńostyki, proszę końie.cznie zgłosić sie do lekarza endokrynologa, sadze ze moze być konieczna biopsja.