Przyśrodkowy rak oka a opuchlizna po przeszczepie

Mój mąż miał wykryty przysrodkowego raka oka lewego i tydzień temu miał zabieg wycięcia wraz z przeszczepem skóry z czoła w to miejsce. Szwy już ściągnięte ale skóra przeszczepiona obok oka jest strasznie gruba i nienaturalna - czy to się zmniejszy ? czy to jest jeszcze opuchlizna po przeszczepie ?

Ostateczny wynik estetyczny zabiegu będzie dopiero po wielu tygodniach do 6 miesięcy. Przełożenie płata skóry z czoła zawsze daje efekt zgrubienia skóry w miejscu jej załamania. Jest to normalne.

Witam.Skóra z czoła jest grubsza niż z powieki, tak że róznica będzie zawsze. Cieszymy się że raka wycięli efekt kosmetyczny jest na drugim miejscu. Tydzień to bardzo mało po operacji. Efekt kosmetyczny proszę ocenić za 3-6 miesięcy. POzdrawiam