Przysypianie podczas dnia

Witam! Mam nietypowy problem, zbyt często przysypiam, polega to na tym, iż kiedy nic czynnego nie robię przysypiam. Film, książka, a coraz bardziej jazda samochodem to przysypianie, podczas jazdy staram się pobudzać rożnymi bodźcami, jednak głowa i tak opada na milisekundę. Podczas pobytu w szpitalu nie związanego, komplet badań wykazał bardzo dobre wyniki, jestem weganinem. Problem występuje od dawna, jednak teraz się nasila, lekarz to ignoruje, tłumacząc nocną pracę. Proszę o pomoc.

Dzień dobry!

Tryb życia i praca w nocy rzeczywiście może znacząco rozregulować kondycję organizmu i zaburzać cykl snu i czuwania. Trzeba jednak wykluczyć także inne przyczyny.
Może Pan zgłosić się np. Ośrodka Medycyny Snu Instytutu Psychiatrii i Neurologii.

Pozdrawiam!

Witam. Być może warto zmienić pracę na dzienną? Oraz pójść do psychoterapeuty i opowiedzieć o problemie. Tutaj podał pan zbyt mało informacji. Powodzenia