Przytycie 15 kg po rzuceniu palenia papierosów

pracuję w gosp. sad.i jestem w ciągłym ruchu staram się jeść o jednakowych porach dnia nie mam problemu ze słodyczami ale 4 lata temu rzuciłam palenie i przytyłam 15kg nie mogę tego zrzucić.Jadam zupy z dużą ilością warzy,chleb razowy,jajka,chudą wędlinę i staram się gotować mięso choć przy 3 dzieci nie zawsze jest to możliwe,bo wolą schabowe z patelni a nie z piekarnika,dodam jeszcze że bardzo lubię ziemniaki,ale staram się jeść bez okraszania. Jak schudnąć przy takim trybie pracy?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam serdecznie,
To bardzo indywidyalna sprawa, nie napisala Pani nawet jaka jest obecna masa ciała, wysokość ciała. konieczny jest wywiad zywieniowy, dzienniczek. Na tej podstawie mozna zaczac działać.
Zapraszam do konsultacji,
ulewicznatalia@gmail.com

Witam!
Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ ;zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska