Przytycie a brak seksu

Mieszkam z chłopakiem i nie współżyjemy ponieważ powiedział że przybrało mi się tu i tam on się masturbuje co robić
ponad rok temu

W dojrzałym związku dwojga ludzi zmiana masy ciała nie powinna rzutować na relacje intymne. Oczekiwanie, że Pani zrzuci zbędne kilogramy nie jest w porządku wobec Pani. Nie wiem, jak dużo Pani się "przybrało" i czy taki zarzut nie jest tylko pretekstem, zasłaniającym jakąś inną przyczynę zaprzestania współżycia. Namawiam do szczerej rozmowy z partnerem, proszę mu powiedzieć, co Pani czuje w tej sytuacji.

Dzień Dobry Pani,

Zachęcam Panią dyskretnie do zadbania o siebie, o swoja wagę, żeby przede wszystkim
jako priorytet zatroszczyła się Pani o swoje zdrowie, swój dobrostan.

A w głębi serca podziękować Pani Chłopakowi..., bo dzięki jego komunikatowi może Pani
zrobić coś dla samej siebie..., czego Pani serdecznie życzę,
Irena Mielnik-Madej