Przytycie w ciągu roku depresji a możliwość zrzucenia zbędnych kilogramów

Witam, mam na imie joasia. Mam 18 lat i 164cm. zawsze wazylam w okolicach 65kilogramow ale w ciagu roku depresji utylam do 78kg. Staram sie wyrwac z choroby i wiem ze ulatwi mi to zrzucenie tych kilogramow. Udali mi sie zejsc do 76,5, i na tym stanelo. Mam siedzaca prace od 8-16 i 3 przerwy. codziennie, szybkim tempem chodze 3 kilometry. Co jeszcze moge zrobic?

najlepiej jest zasięgnąć rady specjalisty, który ułoży dla Pani indywidualny program żywieniowy, na podstawie różnych informacji zebranych podczas wywiadu,
dzięki temu będzie Pani mogła zobaczyć jak planować posiłki, jak powinny być one skomponowane oraz jak duże.
pozdrawiam

http://www.akademiazz.com.pl