Przytyłam po porodzie i jak teraz schudnąć?

Witam, mam 36 lat, wzrost 165 cm, waga 110 kg. Dwa lata temu urodziłam dziecko i po porodzie strasznie przytyłam. Karmiąc piersią nie mogłam stosować diety, więc ciągnęłam normalny tryb jedzenia. Od 11-stu miesięcy moja waga stoi w miejscu i jestem załamana. Nie mogę na siebie patrzeć, szybko się męczę i mam nadciśnienie tętnicze, które powstało z powodu mojej nadwagi. Próbowałam już wszystkiego: nie jadłam tłuszczy, mięso gotowałam, skasowałam cukier i sól, zamieniałam je np. na maggi, jadłam w maleńkich porcjach, piłam tylko wodę niegazowaną, odrzuciłam pieczywo zmieniając na chrupkie.

Ostatnio robiłam badania na wątrobę i serce oraz nerki, tarczycę i cukrzycę. Wyniki wyszły dobre, więc proszę o pomoc - jak mam schudnąć? Strasznie utrudnia mi to życie, szybko się męczę, mam pracę fizyczną 8-godzinową i nawet to nie pomaga. Moja waga stoi w miejscu albo po kolejnej diecie rośnie. Chodzić nie mogę, ponieważ bolą mnie nogi. Jestem załamana moja nadwagą. Bardzo proszę o pomoc. Jak mam schudnąć? Pozdrawiam

Witam Panią,

Musi Pani przeanalizować, jakie błędy popełnia. Być może pomocna będzie lektura artykułu:
http://portal.abczdrowie.pl/najczestsze-bledy-zywieniowe
http://portal.abczdrowie.pl/dlaczego-tyjemy
Tak naprawdę, abym mogła pomóc, musiałabym uzyskać od Pani informację o przykładowym dziennym jadłospisie wraz z godzinami posiłków, podjadanymi produktami, czy wypijanymi w międzyczasie płynami. Czy przyjmuje Pani jakieś leki, które mogłyby przyczyniać się do tycia? (proszę sprawdzić ulotki dołączone do preparatów).

Pozdrawiam