Przyzwyczajenie i rutyna w związku

Witam. potrzebuje porady psychologa.. jestem w zwiazku od 5 lat w ktorym niezbyt dobrze sie czuje... mysle ze rutyna wdarła sie pomiedzy nas.. partner nie moze zrozumiec ze potrzebuje czegos innego a nie tylko siedzenia w domu.. chcialabym zakonczyc ten zwiazek, poniewaz milosci nie ma miedzy nami, lecz przyzwyczajenie do tej osoby jest tak silne ze nie potafie. co robić?

Warto przyjrzeć się źródłom lęku oraz trudnościom w stawianiu granic i jasnym komunikowaniu swoich potrzeb i oczekiwań. Gdyby Pani się zmieniła, zmianie ulegnie także Pani relacja z partnerem. Zachęcam do spotkania z psychologiem i przepracowania obecnego kryzysu, co zaowocuje trwałymi zmianami i osiągnięciem satysfakcji w relacjach interpersonalnych.

Witam,
Proszę zastanowić się czy rzeczywiście chce pani rozstania. Jęsli dojdzie pani do wniosku, że to jedyne rozwiązanie, to proszę iść za tym.
Może pani poprosić o rozmowę psychologa, to też dużo zmienia w myśleniu.
Pozdrawiam