Psucie się zębów pomimo zaleceń dentysty

stosuje się do zaleceń dentysty,lakieruje zęby,regularnie usuwam kamień,cały czas lecze zęby,stosuje dobre pasty,zele,płukanki.nie lubię słodyczy.odżywiam się zdrowo.mam jadłospis od dietetyka.nie lubię kolorowych napoi,kawy,herbaty,niczego co mogłoby spowodować osłabienie się zębów. jednak bardzo mi się psują.Teraz mam kolejne 4 nadpsute,średnio co mies dentysta znajduje ok 3 nowe do leczenia.Chwali że mam zadbane,ale mówi że to geny-w rodzinie wszyscy mają ciagle psucie.co jeszcze mogę zrobić?

Witam serdecznie,
Ciężko powiedzieć, co może być przyczyną - warto aby stomatolog dokładnie przeanalizował Pani nawyki podczas konsultacji i spróbował znaleźć przyczynę.
Jeśli tutaj faktycznie przyczyną są geny i defekt struktury zęba, można wykonać na zniszczone zęby korony, które ochraniać będą tkanki przed dostępem bakterii oraz odtworzą właściwą strukturę zęba.