Psychogenne zawroty głowy przy nerwicy i depresji

Dzień dobry. Stwierdzono u mnie nerwicę i depresję. Najbardziej dokuczliwe są dla mnie zawroty głowy - psychogenne. Nie przewracam się, nie mam zaburzeń równowagi, ale jest to takie uczucie jakbym była po upojeniu alkoholowym. To schorzenie jest bardzo męczące w codziennym życiu. I jestem przekonana, że gdyby te psychogenne zawroty minęły, to byłaby to duża szansa na wyjście z depresji i nerwicy.Tylko o nich myślę non stop.Biorę antydepresant od 8 tygodni i chodzę na psychoterapię.A zawroty są.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza