Psychomatyczne problemy i lęki

Witam.W czerwcu lezalam w szpitalu z podejrzeniem udaru w Norwegii tu mieszkam.Po 4 dniach mnie wypisano z diagnozą parastezi i psychomatyczne problemy i lęki. Od tamtego czasu mam niedowlad lewostronny zdjęcia CT były robione po podejrzeniu udaru.Bez patologii.Pogorszyl mi się też wzrok.Miałam objawy ze nie mogłam wstać z łóżka na nogi mdlalam glowa mnie bolała szyja zesztywniala nie mogłam się ruszać.Po paru godz nie czułam lewej ręki i nogi.Te objawy miałam 4 dni czy to choroba psychiczna?

Witam!

Jeśli otrzymała Pani diagnozę parestezji oraz trudności o charakterze psychosomatycznym, to warto poszukać odpowiedzi na pytanie, w źródłach o charakterze psycho-społecznym. Jeśli faktycznie zostały wykluczone WSZYSTKIE czynniki organiczne, które mogłyby wpływać na Pani akutalny stan zdrowia. Czy otrzymała Pani skierowanie na dalsze leczenie, lub jakiekolwiek zalecenia? Jeśli nie to warto skonsultować się z lekarzem psychiatrą.

Pozdrawiam.