Psychopatologiczne objawy w okresie menopauzy

Witam serdecznie, jestem studentką 4 roku psychologii, zamierzam pisać pracę magisterską o psychopatologicznych objawach kobiet w okresie menopauzy czy mogłabym prosić o małą podpowiedź w kwestii literatury związanej z tą tematyką... z góry dziękuję i pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Zachęcam do kontaktu z katedrą Ginekologii i Położnictwa oraz Katedrą Psychiatrii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski