Psychoterapeuta w Warszawie

Witam, Proszę o pomoc w znalezieniu dobrego psychoterapeuty w Warszawie. Od trzech miesięcy odczuwam dziwny lęk oraz strach, niewyjaśnione lekkie bóle w klatce, ustępujące po znalezieniu sobie zajęcia. Obecnie cała ta sytuacja spowodowała u mnie lęk przed chorobami, wycofanie się z kontaktów ze znajomymi, zaprzestanie uprawiania sportu, pogorszenie nastroju, natarczywe myśli o tym czy coś mnie przypadkiem nie boli albo czy nie mam jakiejś choroby. Chcę jak najszybciej wrócić do normalnego życia.

Witam,

pewnie każdy warszawski psychoterapeuta na tym portalu mógłby napisać, że jest dobry i że zaprasza na spotkanie :)

To, o czym Pan pisze, wygląda na problem z nadmiernym lękiem oraz nasilonym w jego skutek unikaniem - a to częsty temat w terapii i większość terapeutów ma doświadczenie w pracy z takimi problemami.

Myślę sobie, że najlepiej będzie, jeśli poszuka Pan terapeuty poznawczo-behawioralnego.

Może też Pan śmiało sięgnąć po lekturę - "Lęk i fobia" Edmunda Bourne'a to dobre źródło wiedzy o problemach z lękiem i radzeniu sobie z nimi.

Pozdrawiam!