Psychoterapia a jej efekty

Jestem w trakcie psychoterapii,która przynosi bardzo pozytywne efekty. Zmieniam się a dzięki temu psychicznie czuję się lepiej.Jestem silniejsza psychicznie,ale to co odkryłam,co działo się w moim domu rodzinnym to jest teraz dla mnie jakiś kosmos,nie dość że byłamDDD,to jeszcze iDDA,to jeszcze ogrom chorób psychicznych w mojej rodzinie, teraz już sama nie wiem czy to nie moja wyobraźnia już działa a poza tym czuję takjakby reset mojego mózgu, ćwiczę nowe zachowania,czy ze mną wszystko jest ok??

Dzień dobry,
odkrywanie nowych emocji, często bardzo trudnych, a nawet okresy gorszego samopoczucia są naturalne w terapii. Myślę, że bardzo cenne dla pani i ewentualnie innych pacjentów jeśli jest pani w terapii grupowych, będzie opowiedzenie o pani wnioskach, wątpliwościach i uczuciach o efektach terapii podczas sesji.

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki
terapia schematu i psychoterapia poznawczo-behawioralna w Poznaniu: http://poznacsiebie.pl

Jak najbardziej jest ok. Odkrywanie nowych rzeczy to jeden z elementów terapii. Ich przepracowanie i ułożenie to kolejny etap. Proszę się tych nowości nie bać a o swoich wrażeniach powiedzieć terapeucie. Pozdrawiam