Puchnące nogi u 30-latki

Witam, mam problem z puchnącymi nogami, lydki i uda puchną, a najbardziej widoczne jest to wieczorem. Oprocz tego cały czas nad kostkami mam tak jakby otulinke, dosc twardą i grubą. Mało wrażliwą na ból spod ktorej niewidoczne są żyły. Co to może być? Dodam że serce, nerki, wątrobę i tarczycę mam w normie. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli jest Pani pewna, że " serce, nerki, wątrobę i tarczycę ma Pani w normie", sugeruję ocenę naczyń kończyn dolnych.