Puchnięcie dłoni, bolesność pleców a możliwe schorzenia

dobry wieczor od kilku tygodni rano jak wstaje mam mocny bol plecow i calego ciala jestem cala obolala zmienilam materac bo myslalam ze to przyczyna od kilku ostatnich dni rano i wieczorem puchna mi dlonie i stopy pulsuja lydki nie moge zginac rak bol siega do lokci a pod oczami mam siny kolor nie jestem pewna do jakiego lekaza mam sie zglosic na codzien sprzatam domy wiec praca fizyczna z gory dziekuje za pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim proszę udać się do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią, zleci podstawowe badania oraz pokieruje dalszym postępowaniem. Opisane objawy mogą jednak wskazywać na zaburzenia z kręgu reumatologicznych - najpewniej konieczna będzie zatem konsultacja specjalistyczna.