Puchnięcie nóg u 28-letniej osoby

Witam,mam 28 lat.Od 20roku życia mam problemy z puchnięciem nóg.Jednak od roku puchnie mi całe ciało przy kostkach,kolanach,łokciach,ramionach i miednicy,siniaki bez przyczyny.W ciągu 4lat miałam dwa ataki:1)zsiniała i zdrętwiała mi cała prawa strona ciała,zimny pot,"miękkie" nogi,pulsujący ból głowy,2)zaczęły mi pękać żyły na lewej dłoni,ręka zdrętwiała i zsiniała do ramienia,również lewa stopa,zimny pot,przyspieszony puls,pulsująco,miażdżący ból głowy.Czy powinnam skonsultować moje objawy?

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie tak, ponieważ moga to być objawy wielu poważnych chorób i wymaga diagnostyki szpitalnej.