Puchnięcie okolic kostki po złamaniu

w lipcu złamalam kostkę przyśrodkową-6 tyg.gips,do dziś śruba.Rehabilitacja-6 tyg.stopa lekko jeszcze puchnie,zmienia kolor a kostka boli i kłuje.czy fakt,że po zdjęciu gipsu odkryto jeszcze złamanie kości łódkowej i innej małej kostki może mieć wpływ na rekonwalescencję?Jak długo może jeszcze boleć?nadal są przykurcze mimo ćwiczeń.Jaki %uszczerbku na zdrowiu może być w tym przypadku?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisane przez Panią objawy wymagają konsultacji lekarza ortopedy.