Puchnięcie powieki oka i zapalenie pozagałkowe nerwu wzrokowego

Od 2000 r. problemy z puchnięciem lewej powieki. 2013r. XI-XII- cortineff ,dicortineff,cincol. Od kwietnia-dexamytrex,cortineff, dicortineff.Opuchlizna nie ustępuje. Podczas otrzymywania solumedrolu /drugi rzut zapalenia pozagałkowego nerwu wzrokowego/zniknęła na kilka dni. Od wczoraj nowość- opuchlizna na twarzy- na kości policzkowej.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.