Puder płynny z cynkiem tlenku a Izotek

Dzień dobry, jestem na kuracji izotekiem. Mam Ospe, czy mogę stosować puder płynny z cynkiem tlenku,benzokaine? Dostałam również Heviran. Czy mogę nadal kontynuować leczenie izotekiem na czas leczenia ospy?

Dzień dobry, podczas ospy sugerowałabym odstawić kosmetyki kolorowe do ustąpienia objawów. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.