Pulchna twarz przy szczupłej sylwetce

Czy to możliwe, że będąc bardzo chudym, ważę 57 kg i mierzę 179 cm mam pulchną twarz ? Co dziwniejsze zauważam, że czasami jest smuklejsza, szczuplejsza. Problem ten mam od ok pół roku, wcześniej miałem szczupłą i z wyrazistymi rysami twarz, nie mam pojęcia co robić, proszę o pomoc. Mam 15 lat

Witaj,
Twoja waga jest prawidłowa, ba nawet trochę za niska. Twoje BMI wynosi 17,8, a prawidłowe jest w zakresie 18,5-24,9. Zapewne pulchna twarz nie jest prawdą. Obecnie jesteś w okresie dojrzewania i zmienia się Twoje ciała, a także twarz. Nie martw się bo nie ma czym. Głowa do góry. Mam nadzieję że nie podejmiesz decyzji o odchudzaniu, bo nie ma takiej potrzeby. Pozdrawiam, Aneta Kościołek