Pulsacyjny ból w klatce piersiowej

witam mam na imnie piotr mam 40 lat od polowy grudnia do lutego lezalem w spitalu powód przeziebienie grypy opuscilem spital z badaniami ze jestem zdrowy po nie całych 2-ch miesiacach zaczeło mnie co jakis czas bolec około 1cm poza mostkiem z lewej strony ból trwa około 5-10minut jest pulsacyjny na równi biciem serca przy czym tentno wzrasta mi dosc szybko z 75 na 130 równiez cisnienie z 120/80na 140/120 dotąd nigdy nie mniałem kłopotu z cisnieniem i sercem co zrobic zeby nie wrócic dospitala

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.