Pulsowanie i duszenie w gardle oraz wynik badania hormonów tarczycy

Witam , moja problem to w dzien i w nocy kilkusekundowe pulsowe duszenie w gardle, w momencie duszenia oblewanie potem, zawroty glowy, robi się slabo.Badnia: rezonans głowy - ok, rezonans kręgosłupa szyjnego - wysuniete dyski, tarczyca z prawej strony powiększona, guz ciepły 1,5 cm, tsh 1.09 nor.0.32-4, ft3 3.18 nor.2-4.4 ft4 0.79 nor.0.8-2.3,anti tpo 9.2 nor.35 Tsh AK 0.30 nor.1.75 stwierdzono że idzie ku niedoczynności biorę thyronajod 25 .Laryngolog stwierdził refluks . Psychiatra ok.

Piotr Pilarski

Proszę postępować zgodnie z zaleceniami. Bez zbadania nie jestem nic w stanie poradzi. Wygląda na to, że jest Pani pod dobrą opieką.

Pozdrawiam.