Pulsowanie i piski w głowie a możliwe dolegliwości

Witam. Mam bardzo dziwny problem. Przy odwróceniu głowy, lub nawet po prostu odwróceniu wzroku w bok słysze kilka pulsowań, moze nawet pisków w głowie. Mam też wrażenie jakby moje oczy próbowały złapać ostrość. Mam również strasznie dużo mętów które widze, mimo tego że badanie okulstyczne nie wykazało ich. Podczas odwróceniu wzroku kręci mi się także w głowie. Co to może byc? Morfologia, przyczyny kardiologiczne w normie, jedynie powiekszone węzły.

Dzień dobry,

Sugerowałbym Panu ponowną wizytę u okulisty (warto, aby Pana ocenił jakiś inny specjalista) oraz u neurologa. Warto rozważyć badanie w kierunku boreliozy, ew. innych tego typu chorób. Niech Pan zasięgnie opinii innych i skieruje swoje kroki również do specjalisty chorób wewnętrznych.l Potrzebna dokładna ocena lekarska + wywiad chorobowy i wtedy dalsza, celowana diagnostyka.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n.med. Marek Derkacz