Pulsowanie lewego jajnika i ból w krzyżu

Witam, Ostatni okres mialam 29.09, 10.10 odbylam stosunek (10 sek.), po 3 godzinach zażyłam escapelle. Dnia 17.10 dostałam krwawienia i trwa ono do dzis( choc do miesiaczki jeszcze 9 dni), jest ono mniej obfite niz okres. Odczuwam też pulsowanie lewego jajnika i ból w krzyżu. Czy istnieje duże prawdopodobieństwo, żejestem w ciąży? Co oznacza ból i pulsowanie?

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są skutkiem niepożądanym przyjętej przez Panią antykoncepcji. W związku z tym że krwawienie nie ustępuje już dość długo powinna Pani zgłosić się do ginekologa.