Pulsowanie między żołądkiem a lewym żebrem 6 tygodni po cesarskim cięciu a tętniak aorty

Witam jestem po cesarce 6 tyg , mam 22 lata .. Od niedawna odczuwam dziwne pulsowanie miedzy żołądkiem a lewym żebrem .. Trwa to 3 sekundy , powtarza sie to kilka razy dziennie głownie przy chodzeniu .. Oprócz tego nie mam żadnych dolegliwości .. Co to moze byc ? Czy to tętniak aorty .. Bardzo sie boje

Witam.
Objaw jest dziwny i niespecyficzny. Raczej nie wskazuje na tętniaka. Proszę wykonać USG jamy brzusznej, powinno to rozwiać wątpliwości.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Tętniak aorty na ogół nie daje 3-sekundowych objawów! Proszę udać się do ginekologa , który wykonywał cesarskie ciecie! zż